Application form

Praca w Polsce

Apply now

Employee image
Add picture

Contact data

Fill in the fields below:

DANE KONTAKTOWE

INFORMACJE O MNIE 

Please give your consent

Klikając "Aplikuj" zgadzasz się na przetwarzanie przez TIMBERWORKS Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w Formularzu aplikacyjnym.

 

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Timberworks Sp. z o.o. (ul. Stodolna 1, 05-600 Grójec) informuje, że na potrzeby prowadzonej działalności, tj. rekrutacji pracowników, składania ofert sprzedaży usług oraz prowadzenia marketingu swoich usług, przetwarza Twoje dane osobowe, które uzyskała w ogólnie dostępnych rejestrów lub za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.

Informujemy zatem, że spółka Timberworks sp. z o.o. (ul. Stodolna 1, 05-600 Grójec) jest administratorem Twoich danych osobowych, które przetwarza we wskazanych powyżej celach. Pamiętaj, Twoje dane osobowe, są przez nas chronione i wykorzystywane jedynie celem oferowania usług i prowadzenia marketingu naszych usług. 

Twoje dane osobowe mogą być przez nas automatycznie przetwarzane, jednakże nie będą podlegać profilowaniu. 

Ponadto pamiętaj, że masz prawo do: 

1) dostępu do przetwarzanych przez nas Twoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, czego możesz dokonać w formie mailowej na adres biuro@timberworks.pl 

2) wniesienia skargi do GIODO, w przypadku uznania, że Twoje dane osobowe są przetwarzane przez nas niezgodnie z prawem, w szczególności niezgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych.