Diwa Personalservice jest nowoczesną firmą w dziedzinie świadczenia usług personalnych, która dysponuje zwartą siecią oddziałów na terenie Niemiec, Austrii i Polski. Naszą mocną stroną jest bliskość oraz dostępność dla ludzi. Z naszym 30-letnim doświadczeniem i stabilną pozycją proponujemy rozwiązania "szyte na miarę", na potrzeby dynamicznego rynku pracy.

 

Numer certyfikatu: KRAZ6760.

 

 

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator Tokarki CNC (K/M)

Job description

Opis stanowiska:

• obsługa tokarki sterowanej numerycznie (CNC - Sinumeric)

• ustawianie parametrów i nadzorowanie pracy obrabiarki

• przygotowanie narzędzi do pracy

• wstępna kontrola jakości i pomiary wykonanych detali

 

Wymagania:

• umiejętność odczytywania rysunków technicznych

• umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

• wykształcenie techniczne najlepiej kierunkowe

• doświadczenie w zakresie obsługi tokarek CNC

 

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (praca trzyzmianowa)

• ciekawą, odpowiedzialną pracę

szansę rozwoju oraz zdobywanie nowych doświadczeń

• dobre wynagrodzenie

 

Kandydatów, spełniających wymogi oferty - zapraszamy do wysyłania swoich aplikacji

marszal@diwa-personalservice.pl

 

Jeśli masz dodatkowe pytania - zapraszamy do kontaktu telefonicznego - rekrutację prowadzi

Justyna, tel. 668 834 228

 

 

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, tzw. RODO)

 

Apply now

Please give your consent

Niniejszym, dobrowolnie, świadomie i jednoznacznie wyrażam zgodę na przetwarzanie (zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, archiwizowanie, udostępnianie, zmienianie,  usuwanie) moich danych osobowych, a to danych dotyczących mego: imienia i nazwiska, nr PESEL, daty urodzenia, wykształcenia, doświadczenia zawodowego, znajomości języków obcych, nr telefonu, adresu zamieszkania,  adresu korespondencyjnego, adresu e-mail przez firmę Diwa Personalservice Agencja Pracy sp. z o.o. z siedzibą w Prószkowie,  ul. 1 Opolska 30, 46-060 Prószków, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Opolu,  pod numerem KRS 000035923, NIP 754-300-99-60, REGON 160336345, Kapitał zakładowy: 50.000,00 PLN w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, przygotowania umów o pracę oraz niezbędnych czynności związanych z podjęciem zatrudnienia, wykonywaniem pracy oraz prowadzenia rozliczeń z podmiotami współpracującymi (odbiorcami danych) zarówno aktualnie, jak i w przyszłości.

 

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych osobowych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo odwołania zgody w każdym czasie, a także prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawienia oraz wniesienia sprzeciwu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz.U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.).