Prowadzimy rekrutację w sposób jak najmniej cię angażujący i skracający drogę do pracodawcy. Nie oznacza to jednak, że nie weryfikujemy Twoich kompetencji . Spotykamy się, doradzamy i oferujemy pracę zgodnie z twoimi oczekiwaniami i możliwościami. Jesteśmy blisko ciebie - skontaktuj się z nami w dowolnej formie [messenger, sms, mail]. Poznaj ofertę pracy:

weryfikacja znajomości języka obcego

Apply now

 

Information obligation

The administrator of the data indicated in the consent for personal data processing is GP People with seat in Toruń, str. Kościuszki 71, and personally associated Remedy sp. z o.o. with its registered office in Łubianka str. Toruńska 6. For more information, please click here.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych GP People z siedzibą w Toruniu, ul. Kościuszki 71 w celu przeprowadzenia procedury przyszłych rekrutacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procedury weryfikacji językowej. Podaję swoje dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.