Baza Kandydatów
 
 

Grupa no problem LOGO

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego Grupa No Problem, działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr.1668, dla swojego klienta poszukuje osób na stanowisko:

 

Baza Kandydatów

Jetzt bewerben

Informationspflicht

Administratorem danych osobowych jest No Problem Łukasz Bartczak, z siedzibą w Szczecinie (70-513) przy ul. Małpolskiej 5/11. Przeczytaj więcej...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez dla celów rekrutacyjnych  zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE. L.  z 2016 r. Nr 119), zwanego RODO, a także wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych kontrahentom w celu znalezienia właściwej oferty pracy dla mnie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych dot. wizerunku i udostępnianie ich kontrahentom na potrzeby realizowanych projektów, zgodnie z art. art. 9 ust. 1  lit. a RODO.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji o projektach aktualnie prowadzonych przez NO PROBLEM Łukasz Bartczak z siedzibą przy ul. Małopolskiej 5/11, 70-513 Szczecin na podany przeze mnie adres e-mailowy lub numer telefoniczny.