Pracownik do wykonywania prac porządkowych w hotelu

Firma Metaal Flex Poland Sp. z o.o. oferuje kompleksową obsługę w zakresie doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy, rekrutacji i selekcji opartą wieloletnim doświadczeniem. Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o. o. została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 471.

Aktualnie dla swojego klienta z branży metalurgicznej Metaal Flex Nederland B.V. w związku ze wzrostem zleceń produkcyjnych, dla wzmocnienia zespołu, poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska

 Praca w hotelu pracowniczym w miejscowości Meijel. Obowiązki to między innymi dbanie
o porządek i utrzymywanie porządku w obiekcie, wyłączanie
alarmu/sprawdzanie przyczyn alarmu, komunikowanie problemów z biurem,
czasami przyjmowanie nowych pracowników, przekazywanie aut służbowych.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki do pensji (płatne urlopowe oraz wakacyjne),

- umowę na 18 m-cy z możliwością przedłużenia- ty decydujesz ile pracujesz,

- gwarantujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonego i rzetelnego klienta,

- pracę w godzinach nadliczbowych,

- mieszkanie wyposażone w sprzęt AGD oraz sieć wi-fi,

- opiekę polskojęzycznych koordynatorów z telefonem alarmowym 24h/dobę.

Wymagania stanowiska

Wymagane:

- komunikatywna znajomość języka obcego (angielski, niemiecki lub niderlandzki),

- prawo jazdy kat. B