Operator Frezarki CNC - Nieuw Bergen

Firma Metaal Flex Poland Sp. z o.o. oferuje kompleksową obsługę w zakresie doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy, rekrutacji i selekcji opartą wieloletnim doświadczeniem. Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o. o. została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 471.

Aktualnie dla swojego klienta z branży metalurgicznej Metaal Flex Nederland B.V. w związku ze wzrostem zleceń produkcyjnych, dla wzmocnienia zespołu, poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska

-Obsługa frezarki CNC (frezarki pionowe CNC 3, 5 osiowe)

-umieszczanie wyrobów w maszynie

-kontrola procesu obróbki poprzez kontrole wizualne oraz pomiary przyrządami pomiarowymi.

-praca na systemie Fanuc

Zakład jest dostawcą wysokiej jakości komponentów żeliwnych dla firm z branży samochodów ciężarowych, motocykli, budowy jachtów i rolnictwa. W tym celu stworzono ultranowoczesny park maszyn CNC. Oprócz kilku centrów obróbczych, nasz klient posiada również całkowicie zrobotyzowane linie produkcyjne.

Wymagania stanowiska

-znajomość jeżyka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym

-doświadczenie minimum kliku miesięczne w obsłudze maszyn CNC, najlepiej frezarek;

-umiejętność dokonywania pomiarów za pomocą np. suwmiarki, średnicówki

-umiejętność zmiany narzędzi w maszynach

-znajomość rysunku technicznego

Oferujemy

-250 euro bonusu po przepracowaniu 2 miesięcy, następnie 750 euro po przepracowaniu 12 miesięcy,

-pracę na 3 zmiany z 20% dodatku zmianowego,

-możliwość zakwaterowania w pokoju jednoosobowym za dodatkową opłatą,

-umowę na 12 miesięcy z możliwością przedłużenia,

-bezpłatny transport i dodatek do wynagrodzenia dla kierowców samochodów służbowych,

-wysoki standard zakwaterowania, w pełni wyposażonego w AGD,

-bezpłatny dostęp do pralnio-suszarni,

-program poleceń pracowniczych,

-opiekę i pomoc polskich koordynatorów.