STIP UNITED Sp. z o.o. prowadzi projekty podwykonawcze w kraju jak i za granicą w branży przemysłowej, mechanicznej, budownictwie, logistyce, oraz produkcji. STIP UNITED Sp. z o.o. wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12.771.

Pracownik Magazynowy

Job description

Stip United sp. z o. o. poszukuje osób do pracy na stanowisko: Pracownik Magazynowy

Lokalizacja: Świecie

 Opis Stanowiska:

Zadania:

* Wykonywanie prac rozładunkowo-załadunkowych

* Przygotowanie i załadunek towarów na podstawie dokumentów wysyłki

* Przyjmowanie wyrobów gotowych z produkcji do magazynu i umieszczanie w sektorach magazynowych

Position requirements

Wymagania:

* Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych

* Znajomość zasad oczytywania dowodów obrotu magazynowego

* Podstawy obsługi komputera

* Obsługa urządzeń biurowych

* Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

* Pracę w systemie 3-zmianowym

* Pakiet szkoleń

* Możliwość samodoskonalenia i rozwoju

*Zatrudnienie w firmie o silnej i stabilnej pozycji na rynku

Kontakt:

tel. 602-434-398

e-mail: m.czarnecka@stipunited.com
3

Please give your consent

I agree to the processing of personal data in accordance with the Law on the protection of personal data in connection with sending a request via the contact form. The administrator of personal data is the company STIPUNITED Sp. Z o. O. Złota 59 00-120 Warsaw. Providing the data is voluntary, but necessary to process the query. I have been informed that I have the right to access my data, the possibility of correcting it, requesting discontinuation of its processing. You can read more about the GDP here .