STIP UNITED Sp. z o.o. prowadzi projekty podwykonawcze w kraju jak i za granicą w branży przemysłowej, mechanicznej, budownictwie, logistyce, oraz produkcji. STIP UNITED Sp. z o.o. wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12.771.

Production worker

Job description

Stip United Sp. z o. o. poszukuje osób na stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Jasło

Zadania na stanowisku:

- Układanie paczek ze styropianem
- Pomoc przy załadunku wyrobów na środki transportu
- Wywożenie wyrobów styropianowych do magazynu

Position requirements

Oczekujemy:
- Umiejętności pracy w grupie
- Dokładności i sumienności
- Mile widziane doświadczenie na produkcji
- Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Gwarantujemy:

- Zatrudnienie od zaraz
- Umowę o pracę

- Możliwość nawiązania dłuższej współpracy

Prześlij do nas swoje Cv lub zadzwoń: tel.

730880768
2

Please give your consent

I agree to the processing of personal data in accordance with the Law on the protection of personal data in connection with sending a request via the contact form. The administrator of personal data is the company STIPUNITED Sp. Z o. O. Złota 59 00-120 Warsaw. Providing the data is voluntary, but necessary to process the query. I have been informed that I have the right to access my data, the possibility of correcting it, requesting discontinuation of its processing. You can read more about the GDP here .