STIP UNITED Sp. z o.o. prowadzi projekty podwykonawcze w kraju jak i za granicą w branży przemysłowej, mechanicznej, budownictwie, logistyce, oraz produkcji. STIP UNITED Sp. z o.o. wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12.771.

Sztauer

Job description

Zadania na stanowisku pracy:
o Zakładanie i zdejmowanie czopów
o Mocowanie i rozmocowanie ładunków (lashing)
o Praca na wysokości z przeładunkiem towarów
o Praca zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP oraz wewnętrznymi procedurami

Position requirements

Oczekujemy:
o Uprawnienia UDT na układarki- warunek konieczny
o Komunikatywność
o Zaangażowanie w powierzone zadania
o Atutem dodatkowym będą uprawnienia cumownika
o Atutem dodatkowym będą uprawnienia na wózek podnośnikowy

We offer

o Elastyczny grafik pracy
o Minimum 200h miesięcznie
o Możliwość wykorzystania i rozwinięta posiadanych kwalifikacji
o Zatrudnienie w oparciu o umowę

NIE MASZ DOŚWIADCZENIA??
SPOKOJNIE, WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY!

Zapraszamy do kontaktu:

602-434-398, 602 434 394

m.czarnecka@stipunited.com

3

Please give your consent

I agree to the processing of personal data in accordance with the Law on the protection of personal data in connection with sending a request via the contact form. The administrator of personal data is the company STIPUNITED Sp. Z o. O. Złota 59 00-120 Warsaw. Providing the data is voluntary, but necessary to process the query. I have been informed that I have the right to access my data, the possibility of correcting it, requesting discontinuation of its processing. You can read more about the GDP here .