STIP UNITED Sp. z o. o. conducts subcontracting projects in Poland and abroad in the industrial, mechanical, construction, logistics and production industries. STIP UNITED Sp. z o. o. entered by the Marshall of the Mazowieckie Voivodeship to the National Register of Employment Agencies under the number 12.771.

Work in seaports

Job description

STIP UNITED Sp. z o.o. prowadzi projekty podwykonawcze w kraju jak i za granicą w branży przemysłowej, mechanicznej, budownictwie, logistyce, oraz produkcji. STIP UNITED Sp. z o.o. wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12.771.

Lokalizacja: Gdańsk

Zadania na stanowisku pracy:

  • Zakładanie i zdejmowanie czopów
  • Mocowanie i rozmocowanie ładunków (lashing)
  • Praca na wysokości z przeładunkiem towarów
  • Praca zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP oraz wewnętrznymi procedurami

NIE MASZ DOŚWIADCZENIA??

SPOKOJNIE, WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY!

Oczekujemy:

  • Komunikatywność
  • Zaangażowanie w powierzone zadania
  • Atutem dodatkowym będą uprawnienia cumownika
  • Atutem dodatkowym będą uprawnienia na wózek podnośnikowy

Gwarantujemy:

  • Elastyczny grafik pracy
  • Minimum 220h miesięcznie
  • Możliwość wykorzystania i rozwinięta posiadanych kwalifikacji
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

ZADZWOŃ DO NAS!!

tel. 602 434 398

Position requirements

Please give your consent

I agree to the processing of personal data in accordance with the Law on the protection of personal data in connection with sending a request via the contact form. The administrator of personal data is the company STIPUNITED Sp. Z o. O. Złota 59 00-120 Warsaw. Providing the data is voluntary, but necessary to process the query. I have been informed that I have the right to access my data, the possibility of correcting it, requesting discontinuation of its processing. You can read more about the GDP here .