Specjalista ds.koordynacji projektów

Opis stanowiska

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe oraz motywujący system premiowy powiązany z wynikami pracy
  • możliwość rozwoju poziomego i pionowego – stawiamy na wewnętrzne awanse
  • narzędzia, które każdego dnia będą wspierały i ułatwiały Twoją pracę (CRM, rozszerzone wyszukiwarki, marketingowe wsparcie rekrutacji)
  • usystematyzowany proces wdrożenia
  • jasna ścieżka kariery zawodowej
  • świadczenia pozapłacowe

Zadania do wykonania na tym stanowisku:

  • realizowanie projektów rekrutacyjnych na pracowników tymczasowych oraz na stanowiska średniego szczebla i wyższego szczebla
  • obsługa klientów;
  • niestandardowe sposoby pozyskiwania kandydatów
  • pozyskiwanie kandydatów poprzez aktywną promocję ofert pracy
  • kontakt telefoniczny oraz prowadzenie spotkań biznesowych z klientami

Wymagania stanowiska

  • doświadczenie zawodowe w procesach rekrutacyjnych oraz obsłudze klienta
  • pasja, energia, zainteresowanie branżą hr i rekrutacją
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność
  • prawo jazdy kat. b