Przedstawiciel Handlowy

Opis stanowiska

Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należeć:

- Rozwój biznesu (sprzedaż i wynajem kontenerów) celem zwiększenia aktywności w stosunku do klientów branży przemysłowej, budowlanej, energetycznej;

- Konstruowanie ofert i prowadzenie spotkań sprzedażowych;

- Poszukiwania informacji o przetargach, udział w przetargach i przygotowywania ofert przetargowych;

- Utrzymanie kontaktów biznesowych w ramach realizacji bieżących potrzeb Klientów, zgodnie z zawartymi umowami, w tym:

  • zapewnienia należytej jakości realizacji zamówienia, nadzór nad terminami realizacji zamówień, weryfikacja zamówień zgodnie z oczekiwaniami Klienta, monitoringu realizacji płatności
  • współpracy z działem technicznym w zakresie spełniania wymogów technicznych BPH i P.Poż. ,
  • współpraca z pozostałymi oddziałami celem maksymalizacji udziału w rynku,
  • zgłaszanie inicjatyw usprawnień mających na celu zwiększenie udziałów firmy w rynku na terenie Polski

Na stanowisku wymagana jest dyspozycyjność. Przewiduje się przeznaczenia około 50% czasu pracy na podróże służbowe.

Wymagania stanowiska

- Znajomości specyfiki branży budowlanej, przemysłowej lub energetycznej;

- Doświadczenia w zarządzaniu klientami;

- Znajomość technik sprzedaży i negocjacji;

- Umiejętności tworzenia ofert ich prezentacji i prowadzenia negocjacji;

- Wykształcenia minimum średniego kierunkowego;

- Znajomość komunikatywna języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;

- prawa jazdy kategorii B.