Koordynator Biura - Branża HR

Opis stanowiska

  • koordynowanie właściwego przepływu informacji w firmie poprzez zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów oraz obsługę rozmów telefonicznych,
  • nadzór nad prowadzeniem ewidencji korespondencji przychodzącej i wychodzącej (prowadzenie rejestru faktur i innych dokumentów),
  • przygotowywanie zestawień płatności - dbanie o terminową realizację,
  • przygotowywanie i redagowanie dokumentów na potrzeby Spółki,
  • wykonywanie samodzielnych projektów zleconych przez przełożonego,
  • uczestniczenie w realizacji bieżących zadań biura zarządu,
  • współpraca z biurem rachunkowym,
  • dbanie o wygląd biura oraz zaopatrzenie (art. biurowe, spożywcze, itp.),
  • obsługa recepcyjna wizyt Gości/Klientów,
  • współtworzenie pozytywnego wizerunku firmy,
  • koordynowanie formalności w urzędach,
  • przeprowadzanie rozmów telefonicznych z kandydatami do pracy,

Wymagania stanowiska

  • wykształcenie minimum średnie,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office: PowerPoint i Excel oraz urządzeń biurowych,
  • czynne prawo jazdy kategorii B,
  • zaangażowanie i odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań,
  • doskonała organizacja pracy oraz umiejętność priorytetyzacji i kreatywności w rozwiązywaniu zadań,
  • umiejętności interpersonalne, w tym umiejętność efektywnego komunikowania się,
  • wysoka kultura osobista.

OFERUJEMY:

  • pracę w dynamicznym zespole w stabilnej firmie,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia,
  • służbowy telefon, komputer, samochód do dyspozycji.