Pracownik produkcji wyrobów cukierniczych

Opis stanowiska

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie
- atrakcyjne - wypłacane w terminie - wynagradzanie

- pomoc w relokacji

- elastyczny system pracy

Co będzie należało do twoich zadań:

- przygotowywanie masy do dalszej produkcji
- dodawanie dodatkowych składników według ustalonych wcześniej proporcji

Czego od ciebie oczekujemy:

- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji w dużym zakładzie,
- dobra organizacja pracy,
- sumienność
- książeczka sanepid

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na powyższe stanowisko, proszone są o aplikowanie poprzez kliknięcie w przycisk "APLIKUJ".

Wymagania stanowiska

Ми пропонуємо:

- стабільна зайнятість
- Приваблива і вчасно виплачувана винагорода
- підготовка до роботи
- допомога в переселенні
- гнучкий робочий графік

Що належить до ваших завданнь:
- масова підготовка до подальшого виробництва
- додавання додаткових інгредієнтів за попередньо встановленими пропорціями

Що ми очікуємо від вас:
- Похвальним буде досвід роботи на виробництві на великому заводі.
- хороша організація роботи
- сумлінність
- книгасанепіду

Осіб, зацікавлених вищезазначеною позицією, просимо натиснути на кнопку «APLIKUJ». Будь ласка, додайте до відправленого повідомлення актуальне резюме.

за телефоном / viber: +48 577-102-900