Pracownik produkcji szyb zespolonych

Opis stanowiska

HR QUALITY Sp. z o.o. to agencja zatrudnienia wyspecjalizowana w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z branży HR. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy każdego dnia z pasją realizują powierzone zadania.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy będącej liderem swojej branży, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Pyskowice

Obowiązki:
- odbieranie skrojonych szyb,
- podawanie szyb do maszyny,
- zakładania ramek na szyby,
- półprodukcja okien,
- dbałość o miejsce pracy (sprzątanie),
- kompletowanie zamówień na palecie.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- gotowność do pracy fizycznej,
- gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,
- zaangażowanie, pracowitość i silna motywacja do pracy.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o zlecenie,
- pełen etat,
- atrakcyjne wynagrodzenie + premie

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na powyższe stanowisko, proszone są o aplikowanie poprzez kliknięcie w przycisk "APLIKUJ". Prosimy o dołączenie NUMERU TELEFONU, lub CV do przesłanej wiadomości.

HR QUALITY Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 12982.

Ця вакансія відкрита для українського ринку.
В даний час для нашого клієнта, компанії, яка є лідером своєї галузі, ми шукаємо кандидатів на посаду:

Працівник по виробництву подвійного скла

Місце роботи: Pyskowice

Обов'язки:
- отримання розрізаного скла,
- подавання скла на машину,
- розміщення рами на склі,
- полупродукція вікон,
- догляд за місцем роботи (прибирання),

Вимоги:
- досвід роботи на аналогічній посаді обов'язковий,
- готовність до фізичної праці,
- готовність працювати в системі в 2 зміни;
- прихильність, старанність та сильна мотивація до праці.

ми пропонуємо:
- зайнятість ні підставі umowy o zlecenie,
- повний робочий день,
- приваблива зарплата + бонуси.

Особи, зацікавлені в участі у наборі на зазначену вище посаду, мають подати заявку, натиснувши кнопку "APLIKUJ". Будь ласка, прикріпіть номер телефону або резюме до відправленого повідомлення.