Spawacz / Зварювальник

Opis stanowiska

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie
- atrakcyjne - wypłacane w terminie - wynagradzanie

- szkolenia z zakresu umiejętności spawania

- pomoc w relokacji

- elastyczny system pracy

- samodzielne stanowisko z możliwością rozwoju zawodowego

Co będzie należało do twoich zadań:

- spawanie elementów aluminiowych metodą TIG(141)
- składanie elementów aluminiowych

Czego od ciebie oczekujemy:

- aktualnych uprawnień spawalniczych
- doświadczenia w spawaniu metodą MIG-MAG (131)

- mile widziana wiedzy z zakresu spawania metodą TIG (141)

- zaangażowania i chęci do pracy

Ми пропонуємо:

- стабільна зайнятість
- Приваблива і вчасно виплачувана винагорода
- підготовка до роботи
- допомога в переселенні
- гнучкий робочий графік

Що буде вашим завданням:
- зварювання алюмінієвих елементів методом TIG (141)
- складання алюмінієвих елементів

Що ми очікуємо від вас:

- актуальні дозволи на зварювання
- Досвід зварювання методом MIG- MAG (131)
- Перевагою будете вміння методом зварювання TIG (141)
- готовність працювати