Pracownik produkcji opakowań / Виробничий працівник

Opis stanowiska

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie
- atrakcyjne - wypłacane w terminie - wynagradzanie

- szkolenia stanowiskowe

- pomoc w relokacji

- elastyczny system pracy

- samodzielne stanowisko z możliwością rozwoju zawodowego

Co będzie należało do twoich zadań:

- obsługa prostych maszyn produkcyjnych

- pakowanie wyrobów gotowych
- raportowanie wyników produkcyjnych

Czego od ciebie oczekujemy:

- dyspozycyjności , gotowości do pracy w trybie zmianowym
- aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej

Ми пропонуємо:

- стабільна зайнятість
- Приваблива і вчасно виплачувана винагорода
- підготовка до роботи
- допомога в переселенні
- гнучкий робочий графік

Що належить до ваших завданнь:
- управління простими виробничими машинами
- упаковка готової продукції
- звіт про результати виробництва

Що ми очікуємо від вас:
- готовність працювати в режимі зміни
- актуальна санітарно-епідеміологічна книжка

 телефоном/ viber: +48 577-105-600