Pracownik tartaku

Opis stanowiska

HR QUALITY POLSKA Sp. z o.o. Sp.k. to agencja zatrudnienia wyspecjalizowana w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z branży HR. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy każdego dnia z pasją realizują powierzone zadania.

HR QUALITY POLSKA Sp. z o.o. Sp.k. jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 12982.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisku:

Pracownik/czka tartaku

Miejsce pracy: Piecowice

Zadania:

  • kobiety: układanie drewna kominkowego według rozmiarów i form, układanie małych lekkich deseczek z drewna,

  • mężczyźni: zakładanie drewna na maszyny, układanie drewna kominkowego.

Wymagania stanowiska

  • Rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków,

  • Sumienność, uczciwość, obowiązkowość,

  • Dokładność oraz dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o zlecenie,

  • Pracę na pełen etat na 2 zmiany od poniedziałku do piątku w godz. 5:00 do 14:30/od 14:30 do 24:00,

  • Stawka godzinowa 17zł brutto plus dodatek w postaci akordu, średnie zarobki  3000 - 4500 zł netto,

  • Przyjazną atmosferę w pracy.