Sprzątaczka biurowa

Opis stanowiska

HR QUALITY POLSKA Sp. z o.o. Sp.k. to agencja zatrudnienia wyspecjalizowana w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z branży HR. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy każdego dnia z pasją realizują powierzone zadania.

HR QUALITY POLSKA Sp. z o.o. Sp.k. jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 12982.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisku:

Sprzątaczka biurowa/ Pracownik porządkowy

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zadania:

  • Sprzątanie pomieszczeń biurowych, socjalne oraz częściowo powierzchnia magazynowa,

  • Dbanie o czystość, ład i porządek.

Wymagania stanowiska

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków,

  • Sumienność, uczciwość, obowiązkowość,

  • Dokładność oraz dyspozycyjność.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o zlecenie,

  • Pracę na pełen etat na 1 zmianę od poniedziałku do piątku w godz. 7-15 lub 8-16,

  • Stawka godzinowa 14zł netto,

  • Przyjazną atmosferę w pracy.