Pracownik produkcji Skawina

Opis stanowiska

HR QUALITY POLSKA Sp. z o.o. Sp.k. to agencja zatrudnienia wyspecjalizowana w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z branży HR. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy każdego dnia z pasją realizują powierzone zadania.

HR QUALITY POLSKA Sp. z o.o. Sp.k. jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 12982.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Skawina

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • przygotowywanie surowca do produkcji,

  • zasypywanie form odpowiednią mieszanką,

  • odbiór z linii i odkładanie produktów,

  • oznaczanie wyprodukowanych kształtek,

  • pakowanie i załadunek gotowych wyrobów.

Wymagania stanowiska

  • komunikatywność oraz motywacja do podjęcia stabilnej pracy na dłużej,

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym,

  • mile widziane doświadczenie na produkcji i w pracy fizycznej.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę,

  • wynagrodzenie: 3 520 zł/brutto miesięcznie,

  • premie, benefity: dodatek nocny 20%, dodatek za niadgodziny 100%, premie kawaralne,
  • praca od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowym.