Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim

Opis stanowiska

Lokalizacja: województwo lubelskie.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Obsługa czatu z Klientami,

  • Odbieranie połączeń od Klientów,

  • Diagnoza i rozwiązywanie przyjętych zgłoszeń.

Wymagania stanowiska

  • Znajomość j. niemieckiego na poziomie B2-C1,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Dobra znajomość obsługi komputera,

  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • Praca od poniedziałku do piątku (7:00 - 20:00) oraz soboty (10:00 - 18:00),

  • Szkolenie wstępne,

  • Benefity, pakiet socjalny.