Lekka praca na produkcji - Montażysta

Opis stanowiska

- proste prace produkcyjne;

- sortowanie i zbieranie małych narzędzi do armatury grzewczej;

- pakowanie produktów.

Wymagania stanowiska

- gotowość do pracy 5-6 dni w tygodniu w systemie dwuzmianowym

(praca w godzinach 6-14 oraz 14-22);

- cierpliwość (praca z drobnymi elementami);

- chęć do pracy (możliwość przyuczenia);

- mile widziane doświadczenie .

Oferujemy

- pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

- możliwość nadgodzin (atrakcyjna stawka za nadgodziny);

- pracę na podstawie umowy zlecenie;

- dobrą atmosferę w pracy.