Asystentka medyczna / stomatologiczna

Opis stanowiska

HR QUALITY POLSKA Sp. z o.o. Sp.k. to agencja zatrudnienia wyspecjalizowana w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z branży HR. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy każdego dnia z pasją realizują powierzone zadania.

HR QUALITY POLSKA Sp. z o.o. Sp.k. jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 12982.

Dla naszego klienta nowoczesnej, renomowanej kliniki stomatologicznej wyspecjalizowanej w implantologii i stomatologii mikroskopowej - szukamy kandydatów na stanowisko:

Asystentka medyczna/stomatologiczna

  • przygotowanie gabinetu do pracy z lekarzem,

  • asystowanie przy zabiegach stomatologicznych (praca na 4 ręce),

  • sterylizację narzędzi i materiałów,

  • opieka nad klientem, ew. wsparcie recepcji,

  • możliwość pracy z doświadczonymi lekarzami przy skomplikowanych zabiegach,

           w komfortowych warunkach i przy użyciu nowoczesnego sprzętu.

Wymagania stanowiska

  • wykształcenie minimum średnie zawodowe (medyczne, pielęgniarskie),

  • doświadczenie minimum 2-3 letnie w pracy jako asystentka stomatologiczna,

  • książeczka SANEPID,

  • mile widziane doświadczenie w asystowaniu przy zabiegach implantologicznych i stomatologii mikroskopowej,

  • mile widziany dyplom potwierdzający zawód asystentki stomatologicznej.

Oferujemy

  • rodzaj umowy: umowa o pracę po okresie próbnym (3 m-ce na umowę zlecenie),

  • premie, benefity: premie uznaniowe ,

  • godziny pracy: ok. 6- 8 godzinny czas pracy,

           w komfortowych warunkach i przy użyciu nowoczesnego sprzętu

  • możliwość przyuczenia do wykonywania obowiązków zgodnie ze standardami i procedurami.