Inżynier konstruktor

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, firmy z polskim kapitałem zajmującej się różnego rodzaju obróbką metalu, poszukujemy zdecydowanych osób do podjęcia pracy na stanowisku:

Konstruktor
Miejsce pracy: Olsztyn

Do Twoich obowiązków należeć będzie:
- czynny udział w procesie projektowania nowych produktów,
- wykonywanie i kontrola dokumentacji technicznej,
- nadzór inżynierski nad prowadzonymi projektami.

Wymagania stanowiska

- wykształcenie wyższe techniczne w kierunku mechanika i budowa maszyn lub pokrewne,
- obsługa programów Inventor oraz MS Office,
- znajomość tworzenia i czytania rysunku technicznego,
- znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy

stabilna praca na podstawie umowy o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- dobre warunki pracy,
- odpowiednie do stanowiska narzędzia pracy,
- możliwość rozwoju zawodowego.