Magazynier Modlniczka

Opis stanowiska

HR QUALITY Sp. z o.o. to agencja zatrudnienia wyspecjalizowana w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z branży HR. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy każdego dnia z pasją realizują powierzone zadania.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy będącej liderem swojej branży, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Modlniczka

Obowiązki:

- kompletowanie zamówień,

- znajdowanie pozycji (książki, zabawki, gry etc.) na odpowiednich regałach magazynowych,

- praca z czytnikiem kodów.

Wymagania stanowiska

- mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie,

- dobra organizacja pracy,

- sumienność.

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,

- pełny etat,

- stawka godzinowa: 17 zł brutto, dla studentów jest to 17 zł netto:),

- praca od poniediałku do piatku w godzinach 7-15 oraz 15-23.