Key Account Manager Pomorskie

Opis stanowiska

Grupa HR Quality Polska, w związku z rozwojem własnych struktur oraz intensywnymi działaniami sprzedażowymi
w Polsce i zagranicą, oferuje dla odpowiednich kandydatów pracę na stanowisku:

Obowiązki:

  • sprzedaż nowoczesnych usług i rozwiązań HR optymalizujących procesy biznesowe (outsourcing, leasing pracowniczy, rekrutacje, payroll),

  • przygotowywanie, prezentowanie i negocjowanie ofert,

  • budowanie i zarządzanie relacjami biznesowymi z obecnymi i przyszłymi Klientami,

  • wsparcie dla Klientów i współpracowników w ramach realizowanych umów,

  • ścisły kontakt z osobami zarządzającymi i centralą firmy w Krakowie,

  • dbałość o wizerunek firmy i świadczenie wysokiej jakości usług.

Wymagania stanowiska

  • wyższe wykształcenie,

  • doświadczenie w sprzedaży usług B2B, preferowane w sprzedaży usług HR lub konsultingowych,

  • doświadczenie w negocjowaniu kontraktów z dużymi firmami zwłaszcza produkcyjnymi i logistycznymi na poziomie zarządów,

  • umiejętność zarządzania, planowania i organizacji pracy,

  • silna orientacja na osiąganie wyznaczonych celów,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • prawo jazdy kat. B

Wymagania dodatkowe:

  • mile widziane doświadczenie zdobyte w sprzedaży międzynarodowej,

  • znajomość j. rosyjskiego i/lub j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • stabilne warunki pracy lub współpracy w wybranej formule,

  • wynagrodzenie : podstawa oraz premie powiązane z wynikami oddziału,

  • niezbędne narzędzia pracy w tym samochód,

  • pakiet socjalny (ubezpieczenie medyczne, i inne).