Sortownik

Sortownik

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Rybnik

- segregowanie przesyłek (przenoszenie paczki za pomocą taśmociągu);

- skanowanie, sprawdzanie przesyłek nie doręczonych poprzedniego dnia oraz ich przekierowane;

- rozładowywanie i załadowywanie transportu do innych oddziałów;

- drobne prace porządkowe.

Wymagania stanowiska

- dyspozycyjność;

- umiejętności organizacji pracy;

  - samodzielności;

  - chęci do pracy;

  - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

- współpracę na podstawie umowy zlecenia;

- stawka godzinowa 17 zł brutto;

- premia uznaniowa do 300 zł/mieś;

- wynagrodzenie zawsze na czas;

- dobrą atmosferę w miejscu pracy.