Manager ds. Sieci oraz HORECA

Opis stanowiska

  • koordynacja i kontrola pracy podległego zespołu sprzedaży,
  • opracowywanie i monitoring celów w zakresie sprzedaży w podległych sklepach,
  • przygotowywanie i kontrola realizacji planów sprzedaży,
  • planowanie i odpowiadanie za realizację budżetu w podległych sklepach,
  • opracowywanie oraz analiza raportów sprzedaży i rozliczanie podległych kierowników sklepów/pracowników z wykonanych zadań.

Wymagania stanowiska

  • min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • co najmniej średnie wykształcenie,
  • umiejętność zarządzania zespołem pracowników,
  • prawo jazdy kat. B (praca wiąże się z częstymi wyjazdami w celu kontroli pracowników na terenie całego województwa małopolskiego),
  • umiejętność pracy pod presją czasu i ilością wykonywanych zadań,
  • umiejętność motywowania innych.

Oferujemy

  • umowa o pracę na pełny etat,
  • pakiet benefitów: m. in. pakiet socjalny, karty medyczne, ubezpieczenie grupowe, bony oraz paczki świąteczne,
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer, samochód służbowy,
  • dobra atmosfera w miejscu pracy.