Zastępca kierownika sklepu

Opis stanowiska

HR QUALITY POLSKA Sp. z o.o. Sp.k. to agencja zatrudnienia wyspecjalizowana w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z branży HR. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy każdego dnia z pasją realizują powierzone zadania.

HR QUALITY POLSKA Sp. z o.o. Sp.k. jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 12982.

Dla naszego Klienta – jednej z sieci piekarni – szukamy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowy Targ, Czarny Dunajec.

Szukamy osób, które:

- są zainteresowane stabilnym zatrudnieniem na dłużej,

- lubią pracę z ludźmi,

- są pracowite, cierpliwe, odpowiedzialne i komunikatywne.

Wymagania stanowiska

- zarządzanie podległym zespołem,

- wprowadzenie i wdrażanie nowych pracowników,

- dbałość o zaopatrzenie sklepu,

- utrzymanie efektywnej komunikacji i łączności ze współpracownikami oraz innymi sklepami.

Oferujemy

- umowę o pracę na pełny etat,

- dwuzmianowy system pracy,

- pakiet benefitów: m. in. pakiet socjalny, karty medyczne, ubezpieczenie grupowe, bony oraz paczki świąteczne,

- dobrą atmosferę w miejscu pracy.