Pizzer

Pizzer

Opis stanowiska

  • samodzielne przygotowywanie i wypiekanie pizzy zgodnie z przyjętymi przepisami kulinarnymi,

  • przygotowywanie drobnych przekąsek,

  • dbałość o środowisko pracy,

  • wykonywanie innych poleceń przełożonego.

Wymagania stanowiska

  • doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • dobrej organizacji pracy;

  • aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych;

  • umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • umowę o pracę na pełny etat,

  • praca od godz. 9 (8 godz.), 6 dni w tygodniu,

  • pakiet benefitów: m. in. pakiet socjalny, karty medyczne, ubezpieczenie grupowe, bony oraz paczki świąteczne,

  • dobrą atmosferę w miejscu pracy.