Sprzedawca w piekarni - Zakopane

Opis stanowiska

  • sprzedaż wyrobów cukierniczo-piekarniczych,
  • obsługa kasy fiskalnej,
  • dbałość o zaopatrzenie sklepu oraz wykładanie towaru na półki,
  • dbałość o porządek i wygląd sklepu,
  • tworzenie miłej atmosfery.

Wymagania stanowiska

Dołącz do nas jeżeli:

  • poszukujesz pracy gwarantującej stabilność zatrudnienia,
  • lubisz pracę z ludźmi,
  • jesteś osobą pracowitą, cierpliwą, odpowiedzialną i komunikatywną,
  • posiadasz aktualną książeczkę sanepidowską.

Mile widziane jest doświadczenie w handlu (zwłaszcza branża spożywcza) oraz obsłudze kasy fiskalnej.

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • dwuzmianowy system pracy,
  • pakiet benefitów: m. in. pakiet socjalny, karty medyczne, ubezpieczenie grupowe, bony oraz paczki świąteczne,
  • dobrą atmosferę w miejscu pracy.