Asystentka oddziału

Opis stanowiska

HR QUALITY POLSKA Sp. z o.o. Sp.k. to agencja zatrudnienia wyspecjalizowana w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z branży HR. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy każdego dnia z pasją realizują powierzone zadania.

HR QUALITY POLSKA Sp. z o.o. Sp.k. jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 12982.

Dla naszego klienta, europejskiej sieci nowoczesnych stacji paliwowych:

Asystent Oddziału/ Asystent Dz. Sprzedaży

Lokalizacja: Katowice

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • obsługa administracyjno-organizacyjna,

  • tworzenie ofert i umów handlowych, organizowanie terminów spotkań handlowych,

  • porządkowanie i tworzenie baz danych klientów,

  • utrzymanie dobrych relacji z klientami,

  • kontakt z centralą w Niemczech.

Wymagania stanowiska

  • wykształcenie średnie lub wyższe,

  • warunek konieczny znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2,

  • znajomość pakietu Microsoft Office, w tym dobra znajomość Excel,

  • mile widziane doświadczenie w branży transportowej, prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • benefity (po okresie próbnym – 3 miesięcznym),

  • warunki i narzędzia pracy: laptop, telefon,

  • praca w godzinach 8-16,

  • wyjazd przygotowawczy do Niemiec (kilka tygodni),

  • możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje.