Sprzedawca

Sprzedawca

Opis stanowiska

HR QUALITY POLSKA Sp. z o.o. Sp.k. jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 12982.

Miejsce pracy: Galeria BONARKA

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:

SPRZEDAWCA

- obsługa klienta, sprzedaż akcesoriów domowych,

- obsługa kasy fiskalnej/terminala płatniczego,

- dbanie o ekspozycję.

Wymagania stanowiska

- gotowości do pracy zmianowej, również w weekendy,

- komunikatywności,

- chęci do pracy,

- mile widziane doświadczenie w sprzedaży.

Oferujemy

- pracę na podstawie umowy zlecenie (praca w godzinach otwarcia galerii handlowej włącznie z niedzielami handlowymi na okres listopada oraz grudnia, z możliwością przedłużenia współpracy),

- przyjazne środowisko pracy,

- pracę w prężnie rozwijającej się firmie.

Mile widziane osoby studiujące w systemie zaocznym.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na powyższe stanowisko, proszone są o aplikowanie poprzez formularz: