Pracownik produkcyjny

Opis stanowiska

 PRACOWNIK PRODUKCYJNY

Miejsce pracy: Południowy Kraków

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • praca przy obsłudze maszyn i urządzeń produkcujących kable (skręcarki, przewijarki, oplatarki, wytłaczarki),

  • kontrolowanie jakości wytwarzanego produktu,

  • inne czynności zlecone przez przełożonego.

Wymagania stanowiska

  • sprawność fizyczna,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (4 brygady, praca w ruchu ciągłym),

  • odpowiedzialność i sumienność,

  • chęć związania się z Firmą na dłuższy okres czasu,
  • mile widziane doświadczenie na stanowiskach produkcyjnych.

Oferujemy

  • praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy na podstawie umowy o pracę na pełen etat,

  • atrakcyjny pakiet benefitów,
  • atrakcyjny system premiowy.