Operator maszyn i urządzeń kablowych

Opis stanowiska

HR QUALITY POLSKA Sp. z o.o. Sp.k. to agencja zatrudnienia wyspecjalizowana w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z branży HR. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy każdego dnia z pasją realizują powierzone zadania.

HR QUALITY POLSKA Sp. z o.o. Sp.k. jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 12982.

PRACOWNIK PRODUKCJI- operator maszyn i urządzeń kablowych

Miejsce pracy: Kraków

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • praca przy obsłudze maszyn produkcyjnych (skręcarek, przewijarek, oplatarek, wytłaczarek),

  • kontrolowanie jakości wytwarzanego produktu,

  • inne czynności zlecone przez przełożonego.

Wymagania stanowiska

  • sprawność fizyczna,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • odpowiedzialność i sumienność,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio przez Pracodawcę na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia na stanowisku,
  • zmianowy system pracy (3 zmiany w ruchu ciągłym – 4 brygady),
  • bogaty pakiet socjalny (świadczenia świąteczne, dofinansowanie wypoczynku, zapomogi, pożyczki).