Pracownik Magazynu - Sosnowiec

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, nasz klient jeden z większych sklepów internetowych  poszukujemy ambitnego i zaangażowanego pracownika na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Sosnowiec

TWOJE ZADANIA:
- bieżąca obsługa operacji magazynowych (terminale radiowe),
- kompletacja oraz pakowanie towaru wg zamówień klientów,
- utrzymanie czystości i porządku w magazynie.

Wymagania stanowiska

chęć do pracy i zdobycia doświadczenia,
- dyspozycyjność (system pracy zmianowej),
- otwartość, rzetelność i uczciwość,
- nie wymagamy doświadczenia.

Oferujemy

- umowę zlecenie- stawka godzinowa 14zł netto,
- pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym,
- możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w logistyce,
- pracę w młodym i zgranym zespole.