Pracownik produkcji / Kontroler jakości

Opis stanowiska

  • szlifowanie części metalowych,
  • sprawdzanie poprawności wykonanych odlewów.

Wymagania stanowiska

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (możliwość pracy od 8 do 12 h dziennie), 5 lub 6 dni w tygodniu (pierwsze 2 tygodnie praca po 8 h dziennie),

  • odpowiedzialność, staranność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

Co możemy Ci zaoferować:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,

  • stawka godzinowa: od 11 do 12 zł na rękę,

  • dodatek 500 zł netto do zakwaterowania lub zapewnione przez nas zakwaterowanie, za które odliczamy od wynagrodzenia 150 zł netto/mies. (dotyczy tylko tych osób, które pracują więcej niż 8 h dziennie).