Pracownik Magazynu

Opis stanowiska

HR QUALITY POLSKA Sp. z o.o. Sp.k. to agencja zatrudnienia wyspecjalizowana w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z branży HR. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy każdego dnia z pasją realizują powierzone zadania.

HR QUALITY POLSKA Sp. z o.o. Sp.k. jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 12982.

Pracownik magazynu

Miejsce pracy: Skawina

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • pakowanie produktu,

  • sprzątanie po pakowaniu,

  • zaklejanie i układanie paczek,

Wymagania stanowiska

  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie,

  • umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • na podstawie umowy zlecenia 19,70 brutto/godz.

  • system jednozmianowy (8-16), wolne weekendy.