Konsultant / Specjalista ds. rekrutacji z j. niemieckim

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie nowych kandydatów za pomocą różnych metod i narzędzi

  • weryfikacja znajomości j. niemieckiego Kandydatów

  • budowanie i zarządzanie bazą kandydatów

  • prowadzenie dokumentacji personalnej pracowników

  • udział w organizacji i koordynacji prac pracowników za granicą

  • wsparcie w procesie poszukiwań i koordynacji zakwaterowań na terenie Niemiec

  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu oraz wzajemne wsparcie w procesie realizowanych zadań

  • kontakt z Klientem w j.niemieckim.

Wymagania stanowiska

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,

  • znajomość j.niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację (B1+),

  • mile widziane doświadczenie w rekrutacji pracowników,

  • znajomość technik rekrutacyjnych,

  • bardzo dobra znajomość obsługi MS Office,

  • skrupulatność i dokładność w prowadzeniu dokumentacji.

Oferujemy

Oferujemy:

  • miłą atmosferę w pracy i wsparcie Przełożonego

  • możliwość zdobycia doświadczenia w rekrutacji i obsłudze Klienta

  • możliwość rozwoju znajomości j.niemieckiego

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • jasny i atrakcyjny system premiowy

  • prywatną opiekę medyczną lub kartę multisport

  • bardzo dobry dojazd do biura

  • pyszna kawa i herbata bez ograniczeń :-)