Kierownik transportu

Opis stanowiska

HR QUALITY POLSKA Sp. z o.o. Sp.k. to agencja zatrudnienia wyspecjalizowana w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z branży HR. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy każdego dnia z pasją realizują powierzone zadania.

HR QUALITY POLSKA Sp. z o.o. Sp.k. jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 12982.

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się obsługą lokali gastronomicznych, poszukujemy zdecydowanych osób do podjęcia pracy na stanowisku:

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • nadzór i kontrola pracy Dyspozytorów i Kierowców,

  • nadzór nad planowaniem i układaniem tras wyjazdów dla Kierowców oraz prawidłowym rozliczaniem Kierowców,

  • optymalizacja tras oraz przypisywanie danych logistycznych nowych Klientów w porozumieniu z Działem Handlowym,

  • kontrolą techniczna floty pojazdów dostawczych oraz warunków transportu towarowego zgodnie z przepisami prawa,

  • nadzór nad jakością obsługi klienta i terminowością dostaw,

  • tworzenie raportów i zestawień.

Wymagania stanowiska

  • wykształcenie minimum średnie,

  • doświadczenie zawodowe minimum 2 lata,

  • dobra znajomość obsługi komputera (w tym pakietu MS Office),

  • znajomość przepisów o czasie pracy Kierowców,

  • prawo jazdy kat. B,

  • znajomość topografii województwa Śląskiego,

  • znajomość systemów typów RP i WMSm.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • premie uzależnione od osiągniętych wyników,

  • benefity: ubezpieczenie Tu Zdrowie, Ok System, Uniqa,

  • warunki i narzędzia pracy: laptop, telefon,

  • praca w godzinach 8-16, ew. delegacje.