Spawacz TIG

Spawacz TIG

Opis stanowiska

HR QUALITY POLSKA Sp. z o.o. Sp.k. to agencja zatrudnienia wyspecjalizowana w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z branży HR. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy każdego dnia z pasją realizują powierzone zadania.

HR QUALITY POLSKA Sp. z o.o. Sp.k. jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 12982.

Dla naszego klienta, firmy z polskim kapitałem zajmującej się różnego rodzaju obróbką metalu, poszukujemy zdecydowanych osób do podjęcia pracy na stanowisku:

Spawacz TIG (aluminium)

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • prace spawalnicze,

  • budowa i montaż konstrukcji stalowych oraz mechanicznych według rysunku technicznego,

  • spawanie metodą TIG (141), aluminium.

Wymagania stanowiska

  • kwalifikacje spawacza: zaświadczenie o ukończeniu szkolenia/świadectwo egzaminu spawacza/książeczka spawacza,

  • wykształcenie min. zawodowe,

  • znajomość rysunku technicznego,

  • gotowość do pracy zmianowej,

  • mile widziani pracownicy z doświadczeniem.

Oferujemy

  • stabilna praca na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • dobre warunki pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego.