Specjalista ds. systemów WMS

Opis stanowiska

    • nadzór nad systemami klasy WMS w firmie oraz dbanie o ciągłość ich działania,

    • wsparcie techniczne oraz merytoryczne dla użytkowników systemów,

    • prowadzenie szkoleń z obsługi systemu WMS oraz tworzenie instrukcji dla pracowników,

    • testowanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań systemowych,

    • bieżący techniczny kontakt z dostawcami systemów oraz partnerami IT,

    • przygotowywanie raportów oraz analiz,

    • współpraca z innymi działami w firmie,

    • udział/wsparcie w projektach wewnętrznych oraz zewnętrznych.

Wymagania stanowiska

      • preferowane wykształcenie wyższe, najlepiej kierunkowe z logistyki,

      • wiedza w zakresie struktury i działania systemów klasy WMS,

      • minimum dwa lata doświadczenia w pracy z systemami klasy WMS w tym doświadczenie oraz wiedza we wdrażaniu systemów,

      • znajomość i doświadczenie w pracy z bazami danych SQL będzie dodatkowym atutem,

      • doświadczenie w pracy z procesami logistycznymi w/dla branży e-commerce będzie dodatkowym atutem

      • dobra znajomość pakietu MS Office w tym Excel,

      • umiejętność analizy danych oraz wyciągania wniosków,

      • dobra organizacja pracy, wysoka kultura osobista, nastawienie na poszukiwanie rozwiązań.

  • Warunki pracy i zatrudnienia:
    • rodzaj umowy: o pracę, okres próbny 3 m-ce, po okresie próbnym opcja umowy na czas nieokreślony
    • wynagrodzenie: uzależnione od kompetencji i doświadczenia,
    • premie, benefity: uzależnione od stażu pracy, pakiet medyczny, premia kwartalna, dofinansowanie posiłków, dofinansowanie nauki j. angielskiego
    • warunki i narzędzia pracy: możliwość pracy z domu (homeoffice) w wyznaczone dni tygodnia, biuro klasy A, laptop i telefon
    • godziny pracy, ew. delegacje: preferowane 8 – 16, elastycznie podejście do czasu pracy
    • sposób wdrożenia: szkolenia dotyczące funkcjonowania firmy – zakres działalności, system jakości itd., szkolenie stanowiskowe, szkolenie z systemu WMS itp.