Pracownik Magazynu
 
 
HR QUALITY BANER

 

HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp. k. z o.o. to agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 12982 wyspecjalizowana w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z branży HR. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy każdego dnia z pasją realizują powierzone zadania.



Pracownik Magazynu

Opis stanowiska

Pracownik magazynu

Miejsce pracy: Kraków


Obowiązki:

- kompletowanie zamówień,
- przyjmowanie paczek,
- rozładunek i załadunek dostaw,
- prace pomocnicze na magazynie.
Oferujemy:

- pełny etat,
- atrakcyjna stawka, 
- możliwość wypracowania premii uznaniowych.

Wymagania stanowiska

- mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie ale również dla osób bez doświadczenia,
- gotowość do pracy w systemie zmianowym, indywidualne ustalenie zmian z pracodawcą, 
- dobra organizacja pracy,
- sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie.

Aplikuj teraz

Prosimy o wyrażenie zgód