pracownik produkcji

Opis stanowiska

HR QUALITY POLSKA Sp. z o.o. Sp.k. to agencja zatrudnienia wyspecjalizowana w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z branży HR. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy każdego dnia z pasją realizują powierzone zadania.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy będącej liderem swojej branży, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

- praca przy taśmie, nakładanie lub odbieranie produktów z ciasta,

- pakowanie i magazynowanie produktów cukierniczych lub piekarniczych,

- sprzątanie i czyszczenie stanowiska pracy.

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- pełny etat,

- praca w godzinach od 5-6 do 15-16.

Wymagania stanowiska

- zdolności manualne,

- mile widziana praca na produkcji,

- umiejętność szybkiego uczenia się nowych rzeczy,