Elektryk

Elektryk

Opis stanowiska

HR QUALITY POLSKA Sp. z o.o. Sp.k. to agencja zatrudnienia wyspecjalizowana w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z branży HR. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy każdego dnia z pasją realizują powierzone zadania.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy będącej liderem swojej branży, poszukujemy idealnego kandydata, na stanowisko:

Elektryk

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

- Zabezpieczenie sprawności maszyn i urządzeń od strony elektrycznej,

- Wykonywanie prac konserwacyjnych, inwestycyjnych oraz przeglądów,

- Rejestrowanie danych o przestojach i pozostałych pracach,

- Eksploatacja i przełączenia na podstacjach średniego i niskiego napięcia.

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- pełny etat,

- atrakcyjna stawka,

- Karta Multisport,

- opieka medyczna PZU.

Wymagania stanowiska

- Wykształcenie średnie kierunkowe,

- Uprawnienia SEP - mile widziane,

- Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

- Umiejętność obsługi sterowników PCL Simens oraz falowników,

- Dobra organizacja pracy i samodzielność działania.