Elektryk utrzymania ruchu

Opis stanowiska

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektryka utrzymania ruchu

Miejsce pracy: okolice Krakowa

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

Zajmowanie się systemami elektrycznymi, maszynowymi i urzadzeniami na liniach produkcyjnych oraz innym wyposażeniem zakładu.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • bardzo atrakcyjny system premiowy oraz dodatek za pracę w weekendy,

  • rozbudowany pakiet socjalny,

  • dofinansowanie dojazdów do pracy,

  • praca w systemie 4 brygadowym (z dodatkiem).

Wymagania stanowiska

  • wykształcenie min. średnie zawodowe o profilu elektrycznym lub podobnym,

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w Dziale Utrzymania Ruchu,

  • uprawnienia UDT do kierowania wózkami widłowymi i podnośnikami,

  • uprawnienia eksploatacyjne SEP E do 1 kV,

  • prawo jazdy.