Sprzedawca

Sprzedawca

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta – jednej z krakowskich piekarni – szukamy Kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca

Miejsce pracy: Kraków

Na czym będzie polegać Twoja praca?
Na sprzedaży pieczywa i wyrobów cukierniczych.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

- sprzedaż i obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy,

- obsługa kasy fiskalnej,

- dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz prawidłowe rozmieszczenie towarów,

- tworzenie miłej atmosfery dzięki której klienci chętnie będą do nas wracać.

Wymagania stanowiska

Dołącz do nas jeżeli:
- poszukujesz
pracy gwarantującej stabilność zatrudnienia,
- lubisz pracę z ludźmi,
- jesteś osobą pracowitą, cierpliwą, odpowiedzialną i komunikatywną,
- posiadasz
aktualną książeczkę sanepidowską.

Mile widziane jest doświadczenie w handlu (zwłaszcza branża spożywcza) oraz obsłudze kasy fiskalnej.

Jeżeli spełniasz powyższe kryteria to praca właśnie dla CIEBIE!

Co oferujemy?
- stabilne zatrudnienie na podstawie
umowy o pracę,
pracę na cały etat,

- dwuzmianowy system pracy,
- rozbudowany system premiowy w tym: premie miesięczne, kwartalne, świąteczne oraz specjalne za straż pracy,

- pakiet benefitów: Karta Multisport oraz ubezpieczenie grupowe,
- dobrą atmosferę w miejscu pracy.