Pomocnik magazyniera

Opis stanowiska

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • utrzymywanie ładu i porządku w magazynie,
  • rozładunek i załadunek towarów oraz ich transport wewnątrz magazynu,
  • utrzymanie czystości wysyłanego do Klientów sprzętu gastronomicznego,
  • weryfikacja i drobne naprawy palet.

Wymagania stanowiska

  • praktyczna umiejętność obsługi wózka paletowego ręcznego oraz elektrycznego,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy mile widziane,
  • dobra organizacja pracy,
  • inicjatywa i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • praca w systemie 2 zmian,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia zawodowego,
  • pakiet Benefit i co miesięczne premie uznaniowe.