Sprzedawca sezonowy

Opis stanowiska

Lubisz wyzwania? Masz pomysł na siebie na najbliższe miesiące? Jeśli nie - co powiesz na propozycję zgaszenie pragnienia całego Krakowa i okolic?

Zgłoś się do nas zarówno jeśli szukasz pracy w pełnym wymiarze godzin, jak i planujesz sobie dorobić w wolnym czasie!

Dla naszego Klienta – producenta i dystrybutora zdrowych napojów chłodzących – szukamy Kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Kraków i okolice

Twoje obowiązki będą polegać na:

- prowadzeniu sprzedaży w stałych i mobilnych punktach sprzedaży napojów w Krakowie i we wskazanych lokalizacjach poza Krakowem – podczas eventów,
- prawidłowym rozliczeniu towaru.

Wymagania stanowiska

Będziesz dobrym kandydatem, jeśli:

- czerpiesz przyjemność z pracy z ludźmi,
- wiesz jak promować i dobrze zaprezentować produkt,
- jesteś osobą odpowiedzialną, cierpliwą oraz komunikatywną (j. polski - ojczysty, mile widziany j. angielski),
- jesteś dyspozycyjny/a już od maja bądź w kolejnych miesiącach, zarówno w tygodniu jak też/lub w weekendy,
- posiadasz aktualną książeczkę sanepidowską lub możesz ją wyrobić.

Super by było, jeśli dodatkowo:

- możesz pochwalić się prawem jazdy kat. B,
- wcześniej pracowałeś w handlu lub gastronomii.

Co Ci zaoferujemy:

- pracę w oparciu o umowę zlecenie,
- elastyczny grafik pracy (w tygodniu w Krakowie ok. 8-10 godzin dziennie, na wyjazdowych eventach w weekendy nawet do 12-14 godzin dziennie),
- wynagrodzenie godzinowe: 15 PLN netto/godz + premie od sprzedaży,
- wpływ na promocję i rozwój marki.