Specjalista ds. rekrutacji

Opis stanowiska

Do zespołu rekrutacji stałych, specjalistycznych w Krakowie zatrudnimy odpowiednią osobę na stanowisko:

Obowiązki:

  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych – od fazy poszukiwania, poprzez selekcję, spotkania, raporty i rekomendacje.
  • Współpraca i komunikacja z kandydatami, klientami w celu realizowania powierzonych projektów,
  • Prowadzenie baz, raportowanie i tworzenie innej niezbędnej dokumentacji dla kandydatów i klientów,
  • Budowanie wizerunku firmy w social mediach.

Oferujemy:

  • Praca w zespole i firmie dającej szanse rozwoju zawodowego,
  • Nowoczesne biuro i niezbędne narzędzia pracy,
  • Wynagrodzenie 3 000 - 4 000 zł brutto przy umowie o pracę, zależnie od umiejętnosci i doświadczenia,
  • Atrakcyjny system premiowy powiązany z wynikami pracy własnej oraz zespołu,
  • Prywatną opiekę medyczną.

Wymagania stanowiska

  • 1-2 letnie doświadczenie w realizowaniu rekrutacji stałych (specjalistów) o różnych profilach zawodowych,
  • Doświadczenie w realizacji projektów dla branży technicznej będzie dodatkowym atutem,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Praktyczna znajomość zagadnień selekcji i rekrutacji, oceny i rekomendacji kandydatów, systemów, kanałów oraz narzędzi rekrutacji, w tym serwisów społecznościowych,
  • Umiejętność analitycznego myślenia, dbanie o przestrzeganie procedur wewnętrznych oraz właściwą komunikację w zespole,
  • Dobra organizacja pracy, skuteczność, dokładność, inicjatywa i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • Przestrzeganie dobrych praktyk w rekrutacjach oraz procedur związanych z ochroną danych osobowych,
  • Dobra znajomość j. angielskiego, mile widziana znajomość innych języków obcych.